Na cykliczne spotkania kreatywne w Jachrance JEDNOŚĆ Letnia 15 zapraszamy do wspólnego kręgu kobiety, mężczyzn i pary, by razem rozwijać się, wzrastać i poszerzać swoją świadomość.

Tematami zajęć będzie odzyskiwanie wolności i mocy twórczej we wszystkich aspektach życia oraz utrzymywanie harmonijnych relacji i tworzenie szczęśliwych związków.

Oboje mamy duże doświadczenie w pracy indywidualnej, z parami oraz grupowej. Od 15 lat żyjemy w harmonijnym, szczęśliwym związku. Stajemy się coraz bardziej uważni na siebie i dbamy oboje o utrzymywanie wysokich wibracji. Podzielimy się z Wami też wiedzą praktyczną; co robić i czego nie robić, żeby być zadowolonym ze wspólnego bycia z sobą.

Dowiesz się jak utrzymywać bliskie relacje i nie tracić zainteresowania sobą, jak rozwijać się jako para i być spełnionym i szczęśliwym w życiu. Będziemy razem uczyć się i praktykować jak mówić, by być słyszanym i jak słuchać, by rozumieć siebie wzajemnie. Skupimy się na rozpoznaniu i uwalnianiu rodzinnych, rodowych, kulturowych i systemowych wzorców tak, by wznieś się poza wszelkie ograniczenia i żyć w tym dualnym świecie w wolności. Uświadomienie sobie, że jesteśmy jednością z innymi i lustrem dla siebie wzajemnie da nam wgląd i pozwoli wybrać jeszcze raz sposób myślenia, widzenia siebie i otaczającej rzeczywistości.

Jesteśmy otwarci na pytania i gotowi podążać za Waszymi potrzebami.

Miejsce: Jachranka JEDNOŚĆ Letnia 15
Termin: Zapraszamy w każdą pierwszą środę miesiąca.
Cena: 1osoba 60 zł, para 100 zł